עדין לא מנהלים תזרים בעסק?

התחילו עכשיו לנהל תזרים

למה כל כך חשוב לנהל תזרים?

אחד העקרונות המנחים לניהול תקין ויעיל של בית העסק, הוא ההקפדה על ניהול תזרים מזומנים. בין אם מדובר בעסק זעיר של אדם אחד, ובין אם מדובר בחנות המעסיקה צוות גדול של עובדים, ניהול תזרים מזומנים הוא כלי קריטי להצלחת העסק.

על מה אסור לוותר בניהול פיננסי של עסק?

חשוב לעקוב אחר המזומנים בחשבון הבנק של העסק. ניהול תזרים מזומנים צריך להיות כלל ברזל בניהול שוטף של העסק. היתרונות הבולטים בניהול תזרים מזומנים הם יכולת תכנון ההוצאות השוטפות וההשקעות ארוכות הטווח, הפחתת התלות בהלוואות הבנקים ויכולת חיזוי עתידי של מצב חשבון הבנק של החברה.

האפשרות המומלצת ביותר לניהול תזרים מזומנים הינה שימוש בתוכנה לניהול תזרים מזומנים. תוכנה לתזרים מזומנים מאפשרת לצפות בנתונים באופן ברור וידידותי ומאפשרת התאמת בנק אוטומטית וכך מציגה את יתרת המזומנים הנוכחית בחשבון הבנק של העסק שלכם. כמו כן, ניתן לנתח את תנועות העסק באמצעות דוחות וקל יותר לנבא תהליכים עתידיים..

למה זה כל כך חשוב?

כאשר יש ברשות העסק תוכנה יעילה לניהול תזרים מזומנים כמו Cash-Up - הדבר מאפשר מרחב נשימה למנהלים וניהול נכון ומיטבי של העסק. באמצעות Cash-Up ניתן ליצור תחזית לתזרים המזומנים ולעקוב אחריה מול הבנק, לפלח את הוצאות והכנסות העסק, לקבל החלטות חשובות וכן לנתח את התנהגות הפיננסית של העסק. ניהול תזרים מזומנים הכרחי לשמירה על ליבו הפועם של העסק ולתפעולו השוטף. נהלו את תזרים המזומנים של העסק באופן שוטף. זכרו כי ללא מזומנים העסק אינו יכול להתקיים.